دانلود سیو Forza Horizon 3

  دانلود سیو Forza Horizon 3 : Forza Horizon 3 یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که در یک محیط جهان آزاد مستقر در یک نمایش داستانی استرالیا قرار دارد. [۶] دنیای گیم پلی گسترده ای است ، دو برابر اندازه سلف آن در سریال Forza Horizon 2 ، و مکان هایی مانند Surfers Paradise ، Byron Bay ، Yarra Valley ، Woods Point ، Coober Pedy و Outback را در بر می گیرد. بازیکنان در رویدادهای مختلف در سراسر دنیای بازی ، از جمله اشکال مختلف مسابقه ، آزمایش های زمانی ، دست و پا زدن ، و چالش های سطل مسابقه ، با یکدیگر به رقابت می پردازند. در طی چالش های لیست باکت ، به بازیکن بازیکن و کار خاصی داده می شود. به عنوان مثال ، ممکن است بازیکن قبل از اتمام زمان به سرعت حداکثر در Ford GT برسد. بازیکنان همچنین می توانند بیلبوردهای تبلیغاتی را در سراسر دنیای گیم پلی پیدا کنند که در هنگام رانندگی ، بازیکن را با امتیاز تجربه یا تخفیف سفر سریع به بازیکن اعطا می کنند. ارتقاء و وسایل نقلیه را می توان از طریق هر یک از سایت های جشنواره بازی خریداری کرد. در اینجا بازیکن می تواند همزمان با پیشرفت خود ، سایتی را با رویدادهای اضافی گسترش دهد. در کل از ۳۵۰ اتومبیل در هنگام پرتاب در دسترس بازیکنان است.

  دانلود سیو Forza Horizon 3

  در حالی که بازی های قبلی Horizon این بازیکن را به عنوان یکی از مسابقه دهندگان جشنواره Horizon به تصویر می کشد ، این بازیکن اکنون مدیر جشنواره است و نقش آنها این است که آن را به بزرگترین جشنواره جهان تبدیل کنند. به عنوان مدیر ، بازیکن می تواند سایر رانندگان را به عنوان بخشی از تیم مسابقه خود استخدام یا آتش بگیرد و همچنین مسابقه ها و رویدادهای Bucket List را در اطراف نقشه با استفاده از ویژگی جدید Horizon Blueprint سازماندهی و تنظیم کند. این بازیکن می تواند سبک و قومیت شخصیت را به دلخواه تنظیم کند و همچنین قادر به تنظیم وسایل نقلیه با رنگ ها و طرح های سفارشی ، به روزرسانی ها و کیت های بدن از تولید کنندگان محبوب تر مانند Rocket Bunny و Liberty Walk باشد. با پیشرفت بازیکنان در طول بازی ، اعلان هایی دریافت می کنند که بازیکن مربوط به انبار را به شایعات می رساند. در صورت یافتن ، مکانیک پخش کننده بازی یافتن انبار را برای استفاده بازیکن بازگرداند. بازیکنان همچنین می توانند برای وسایل نقلیه غذاهای سبک طراحی کنند.

  دانلود سیو Forza Horizon 3

  این حیوانات زنده را می توان از طریق سیستم معامله ای بازی به فروش رساند که شامل یک سیستم حراجی برای خرید اتومبیل از سایر بازیکنان نیز می شود. Forza Horizon 3 از فناوری Turn 10 Studios Drivatar از بازی های قبلی Xbox One Forza استفاده می کند. [۷] بازی دارای یک کمپین چند نفره تعاونی چهار نفره [۶] و بازی متقاطع است ، زیرا بخشی از برنامه Xbox Play Anywhere است.

   

  وضعیت :   ۵۰۰ اتومبیل در گاراژ

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر