دانلود سیو Ghost Recon Future Soldier

  این بازی یک عکاس شخص ثالث است. بیرون کشیدن ماشه چپ باعث ایجاد نمای بالای شانه برای بزرگنمایی می‌شود، و این امکان را فراهم می‌کند که دقیق‌تر نشانه‌گیری کند. کلیک روی میله آنالوگ درست باعث می‌شود که بازی به دوربین اول تبدیل شود، [ ۷ ] که به بازیکن اجازه می‌دهد به پایین نگاه کند. برخی پوشش را می توان تا حدودی تخریب کرد و بازیکنان را وادار به جستجوی مکان‌های مخفی دیگر کرد. با در نظر گرفتن پوشش، بازیکنان را می توان با استفاده از آتش مسلسل سرکوب کرد، که تاثیر محدود کردن و تکان دادن میدان دید بازیکن را سخت‌تر می‌کند و آتش زدن را سخت‌تر می‌کند. یک ویژگی جدید در این سری، استتار است، [ ۸ ] که به روح اجازه می‌دهد تا حدودی نامریی شوند. [ در این بازی، توضیح داده می‌شود که قدرت پردازش هنوز برای استتار با حرکات سریع وجود ندارد، بنابراین تنها زمانی فعال است که بازیکن به کندی حرکت کند. به طور خودکار زمانی فعال می‌شود که بازیکن خم می‌شود و در هنگام دویدن، تیراندازی می‌کند و یا آسیب می‌بیند.

  دانلود سیو Ghost Recon Future Soldier

  [PC] Ghost Recon Future Soldier Savegame

  Editeur: یوبی سافت
  دکورپور: یوبی سافت
  نوع: اکشن

  شرح:
  Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier on PC یک بازی اکشن تاکتیکی در شخص سوم است. شما به عنوان گروه ارواح ، نیروهای ویژه آمریكایی آمریكا بازی می کنید و باید سعی كنید اقدامات سازمان تروریستی را خنثی كنید.

  دانلود سیو Ghost Recon Future Soldier

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید
  XP: Program Files/Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/savegames/***/53
  W7: C:\Users\your windows name\Doc uments\Ubisoft\ Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier\profile s\your username\62387\SavedGame

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر