دانلودد سیو Gothic II

  Gothic II یک بازی رایانه‌ای نقش‌آفرینی و دنباله گوتیک، توسط سازنده آلمانی piranha بایت است. این اولین بار در ۲۹ نوامبر ۲۰۰۲ در آلمان و در آمریکای شمالی تقریبا یک سال بعد در ۲۸ اکتبر ۲۰۰۳ منتشر شد. این بازی توسط شرکت تولیدات JoWooD و آتاری، Inc.Goth، منتشر شد و بزرگ‌ترین موفقیت commercial در زمان انتشار آن شد. در سال ۲۰۰۴، این شرکت بیش از ۳۰۰۰۰۰ واحد را در ترکیب با گروه توسعه خود یعنی شب سیاه به فروش رساند. فروش گوتیک II به تنهایی در نهایت از ۴۰۰۰۰۰ واحد تا سال ۲۰۰۷ پیشی گرفت و پس از انتشار مجدد آن به عنوان یک عنوان بودجه در آلمان.

  قهرمان Nameless توسط Xardas در مورد خطر جدید آموزش داده می‌شود، ارتشی از شیطان که در دره معدن جمع شده‌است و توسط اژدها رهبری می‌شود. Xardas قهرمان را به لرد هاگن، رهبر the، می‌فرستد تا چشم of را که می‌تواند با اژدها صحبت کند و بیشتر در مورد انگیزه آن‌ها یاد بگیرد، بازیابی کند.

  دانلود سیو Gothic II

  [PC] Gothic II Savgame

  ناشر: JoWooD
  توسعه دهنده: Piranha Bytes
  نوع: نقش بازی

  شرح:
  Gothic II یک بازی نقش آفرینی است که در آن شما شخصیتی را بازی می کنید که می تواند دنیایی را که در آن زندگی می کند نجات دهد. در دنیایی پر از هیولا ، افراد شرور و جادوگری مرور کنید و بیش از ۴۰۰ شخصیت مختلف را ملاقات کنید. هر عملی که در تاریخ شما تأثیر دارد ، تصمیم می گیرید خطوط را شاخه کنید. برای تکمیل تلاش خود بیش از ۱۵۰ سلاح و ۵۰ جادو را مدیریت کنید.

  دانلود سیو Gothic II

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در پوشه ی بازی کپی کنید

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر