دانلود سیو Grand Theft Auto IV

  سرقت بزرگ خودرو چهارم یک بازی رایانه‌ای اکشن ماجراجویانه است که توسط Rockstar شمالی ساخته و توسط بازی‌های Rockstar منتشر شده‌است. این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در ۲۹ آوریل ۲۰۰۸ و برای مایکروسافت ویندوز در ۲ دسامبر ۲۰۰۸ منتشر شده‌است. این اولین بار در مجموعه خودرو دزدی بزرگ است، و اولین ورود اصلی از سال ۲۰۰۴ به نام اتومبیل دزدی بزرگ سال ۲۰۰۴: سان آندریاس. در شهر خیالی “لیبرتی (براساس شهر نیویورک داستان تک بازیکن پس از یک کهنه‌کار جنگ، نیکو Bellic، و تلاش او برای فرار از گذشته‌اش در حالی که تحت فشار کوسه‌ها و روسای گروه‌ها قرار دارد، دنبال می‌شود. طراحی دنیای باز به بازیکنان اجازه می‌دهد آزادانه در شهر آزادی حرکت کنند، که شامل سه بازی اصلی است که از دیدگاه سوم‌شخص بازی می‌شود و جهان آن با پای پیاده یا وسیله نقلیه هدایت می‌شود.

  دانلود سیو Grand Theft Auto IV

  [PC] Grand Theft Auto IV Save Game

  ناشر: ۲ تعاملی را بردارید
  توسعه دهنده: Rockstar شمالی
  نوع: اکشن
  شرح:
  GTA ۴ بر روی کامپیوتر یک بازی اکشن است که در یک شهر مجازی در نیویورک نام دارد. بازیکن، که نیکو Bellic بازی می‌کند، شخصیت اصلی اروپایی است، او باید ده‌ها ماموریت در یک مکان بسیار گسترده عبور دهد. سرقت بزرگ خودرو در واقع یک شبیه‌ساز است که محتوای قابل دانلود و multiplayer آنلاین را ارایه می‌دهد.

  دانلود سیو Grand Theft Auto IV

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید
  C: Documents and Settings USER Local Settings Application Data Rockstar Games GTA IV
  وضعیت
  عملیات جستجوی منحصر به فرد Jacob [ تکمیل‌شده ] Races [ تکمیل‌شده ] Brucie [ تکمیل‌شده ] Friend [ تکمیل‌شده ] Friend [ تکمیل‌شده ] Vigilante [ تکمیل‌شده ] staff [ تکمیل‌شده ] staff [ تکمیل‌شده ] [ تکمیل‌شده ] [ تکمیل‌شده ] [ تکمیل‌شده ] [ تکمیل‌شده ] in، دستکش، دستکش، cuirass همه چیز قفل شده‌اس

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر