دانلود سیو Half-Life Blue Shift

  دانلود سیو Half-Life Blue Shift : Half-Life: Blue Shift یک بسته توسعه یافته برای بازی های ویدیویی تیرانداز اول شخص علمی Valve’s Half-Life است. این بازی توسط Gearbox Software با Valve ساخته شده و توسط Sierra On-Line در ۱۲ ژوئن ۲۰۰۱ منتشر شده است. Blue Shift دومین گسترش برای Half-Life است که در ابتدا به عنوان بخشی از نسخه Dreamcast از بازی اصلی در نظر گرفته شده بود. اگرچه پورت Dreamcast بعداً لغو شد ، نسخه PC همچنان به پیشرفت خود ادامه داد و به عنوان یک محصول مستقل منتشر شد. این بازی در Steam در ۲۴ آگوست ۲۰۰۵ منتشر شد.

  مانند بسته توسعه قبلی Gearbox Opposing Force ، Blue Shift به تنظیمات و رویدادهای بازی اصلی باز می گردد ، اما داستان را از نگاه شخص دیگری به تصویر می کشد. شخصیت اصلی در Blue Shift یک نگهبان امنیتی است ، Barney Calhoun ، که در مرکز تحقیقات Black Mesa استخدام شده است. بعد از اینکه یک اشتباه علمی باعث حمله سیاه مسا توسط بیگانگان شد ، کالهون باید در راه امنیت خود بجنگد. بازی با استقبال مختصری مواجه شد. بسیاری از داوران به دلیل کوتاه بودن بازی و نبود محتوای جدید بسیار مهم بودند ، اگرچه درج بسته های High Definition که به روزرسانی مدل ها و بافت ها را هم در Blue Shift و هم در بازی های Half-Life قبلی انجام می داد ، ستایش شد.

  دانلود سیو Half-Life Blue Shift

  تاریخ نخستین انتشار۱۲ ژوئن ۲۰۰۱
  طراحرندی پیچفورد
  موتورGoldSrc
  مجموعهنیمه‌عمر
  پلتفرم‌هامایکروسافت ویندوز، لینوکس، دریم‌کست، سیستم‌عامل‌های مکینتاش، مک‌اواس
  برنامه‌نویسانشرکت ولو، Gearbox Software

  توضیحات: Half-Life: Blue Shift عاقبت تیرانداز اول شخص Half-Life PC است. بازی با دکور مشابه سلف خود انجام می شود. به جز این که در این قسط ، شما به عنوان نگهبان در مجتمع بلک مسی بازی می کنید ، نه استاد گوردون فریمن ، و رأی می دهید که برای کمک به جمع آوری کمک می کند.

  دانلود سیو Half-Life Blue Shift

  نصب و راه اندازی:

  فایل ها  را در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر