دانلود سیو Half-Life Opposing Force

  دانلود سیو Half-Life Opposing Force : Half-Life: Optioning Force بسته ای برای بازی های ویدئویی تیرانداز اول شخص علمی Valve’s Half-Life است. بازی توسط Gearbox Software و Valve ساخته شده و توسط Sierra On-Line در ۱۹ نوامبر ۱۹۹۹ منتشر شد. Opposing Force اولین گسترش برای Half-Life است و در آوریل ۱۹۹۹ اعلام شد. رندی پیچفورد ، طراح اصلی بازی ، بعداً متذکر شد که وی معتقد است Gearbox برای توسعه نیروهای مخالف انتخاب شده است زیرا Valve می خواست روی پروژه های آینده خود تمرکز کند. در طول توسعه ، Gearbox استعدادهای متنوعی در خارج از مناطق دیگر صنعت بازی های ویدئویی به منظور تقویت هرچه بیشتر جنبه های مختلف طراحی به ارمغان آورد.

  مخالف نیرو به همان وضعیت نیمه زندگی باز می گردد ، اما در عوض وقایع را از منظر یک آمریکایی دریایی ، یکی از شخصیت های دشمن در بازی اصلی به تصویر می کشد. شخصیت بازیکن ، آدریان شفارد ، برای خنثی سازی تأسیسات تحقیقاتی مشاء سیاه هنگامی که یک اشتباه علمی باعث می شود که توسط بیگانگان مورد حمله قرار گیرد ، خنثی می شود ، اما به سرعت می فهمد که تفنگداران دریایی از یک مسابقه بیگانه دوم و عملیات سیاه آهسته می شوند و به آرامی مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

  دانلود سیو Half-Life Opposing Force

  PC Half-Life Opposing Force

  تاریخ نخستین انتشار: ۱۹ نوامبر ۱۹۹۹
  مجموعه: نیمه‌عمر
  پلتفرم‌ها: مایکروسافت ویندوز، لینوکس، سیستم‌عامل‌های مکینتاش، مک‌اواس
  طراحان: رندی پیچفورد، ریچارد گری
  برنامه‌نویسان: شرکت ولو، Gearbox Software
  حالت: بازی ویدئویی تک‌نفره، بازی ویدئویی چندنفره

  شرح : Half-Life: Optioning Force عبارت است از گسترش تیرانداز در شخص اول Half-Life که از طریق رایانه شخصی منتشر شد. شما یکی از سربازانی را که به دنبال گوردون فریمن ، ادرین شپارد فرستاده شده بازی می کنید. دستگاه شما فقط با نیروهای نخبه یکپارچه شده است ، توسط بیگانگان بالای Black Mesa در شعله های آتش فرو می رود. برخی از واحد های فلش و بیهوش است. شما خود را بدون هیچ گونه تجهیزات ، در قلب مجموعه و بدون سفارش می یابید: ماجراجویی آغاز می شود …

  دانلود سیو Half-Life Opposing Force

  نصب و راه اندازی:

  فایل ها  را در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر