دانلود سیو

  دانلود سیو half-life : Half-Life یک بازی تیرانداز اول شخص است که توسط Valve ساخته شده و توسط Sierra Studios برای ویندوز در سال ۱۹۹۸ منتشر شده است. این اولین محصول Valve و اولین بازی در سری Half-Life بود. بازیگران نقش گوردون فریمن ، دانشمندی را بر عهده می گیرند که باید پس از طی آزمایش با یک ماده بیگانه ، راه خود را از مرکز تحقیقات مشاء سیاه پیدا کند. گیم پلی اصلی شامل جنگیدن با دشمنان بیگانه و انسانی با انواع سلاح ها و حل معماها است. بر خلاف بسیاری از بازی های دیگر در آن زمان ، بازیکن تقریباً کنترل بی وقفه ای بر فریمن دارد و داستان بیشتر از طریق دنباله های اسکریپت شده مشاهده می شود که از طریق چشمان او مشاهده می شود.

  گاب نیول ، بنیانگذار Valve گفت: این تیم به دنبال ایجاد یک دنیای همهجانبه و نه یک “گالری تیراندازی” بود. Half-Life به دلیل گرافیک ، گیم پلی واقعی و روایت یکپارچه ، تحسین مهمی را دریافت کرد. این شرکت بیش از پنجاه جوایز “بازی سال” PC را بدست آورد و یکی از مهمترین بازی های ژانر تیرانداز اول شخص و همچنین یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی در تمام دوران محسوب می شود. تا سال ۲۰۰۸ ، این بازی بیش از ۹ میلیون نسخه فروش داشته است.

  دانلود سیو half-life

  PC Half-Life
  ناشر: سیرا
  توسعه دهنده: شیر
  نوع: FPS فرانسه
  سال انتشار: دسامبر ۱۹۹۸
  توضیحات: Half-Life یک بازی تیرانداز اول شخص است. شما با استفاده از گوردون فریمن ، شما به عنوان یک دانشمند جوان در یک مرکز تحقیقاتی مخفی به نام سیاه مزا فعالیت می کنید. ناگزیر ، یک حادثه یکی از آزمایشات شما را بر روی یک ماده ناشناخته مختل می کند. انواع موجودات بیگانه ایستگاه را تصرف می کنند. آیا برای خدمات اورژانس به خارج از کشور باز خواهید گشت؟

  دانلود سیو half-life

  نصب: فایل ها  را در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت

  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر