دانلود سیو Icewind Dale : Heart of Winterدانلود سیو Icewind Dale : Heart of Winter : Icewind Dale: Heart of Winter یک بسته توسعه ای برای بازی های ویدیویی نقش آفرینی Icewind Dale است که توسط Black Isle Studios ساخته شده است. این تغییرات و اضافات بسیاری را به بازی اصلی وارد کرد و شامل یک کمپین جدید نیز شد. یک افزودنی قابل بارگیری برای این بسته انبساط با عنوان Trials of Luremaster به صورت رایگان منتشر شد. توسعه و افزودنی هر دو در Icewind Dale: Enhanced Edition گنجانده شده است.
    در کولдаار ، شخصیت های این بازیکن توسط یک شخص شرم آور بربر ، Hjollder ، مورد استقبال قرار می گیرد که فاش می کند که وی دیدگاه هایی از یک درگیری بزرگ دارد و اینکه طرف کلید اصلی برای متوقف کردن آن است. این مهمانی به طرز جادویی به Lonelywood منتقل می شود ، جایی که آنها متوجه می شوند که یک نیروی بربر بزرگ در همان نزدیکی جمع می شود و تهدید می کند که ده شهر را نابود کند. این نیرو با Wylfdene ، یک جنگجو بزرگ بربری که در فصل قبل در نبرد کشته شد ، تجمع کرده است. او ادعا می کند که میزبان روح قهرمان باستانی برنده جروود است و اکنون مشتاق حمله به ده شهر به نام خدای جنگ تمپوس است.

    دانلود سیو Icewind Dale : Heart of Winter

     این بازیکن با یک نیمه پر رمز و راز ، هوبارت استبله ، که خود را در مسافرخانه Whistling Gallows در Lonelywood معرفی می کند ، ملاقات می کند. او به دنبال یک مهمانی از قهرمانان استالوار برای جستجوی مکانی شگفت انگیز ، با گنجینه های فراتر از تصور است. در صورت پذیرش طرف ، آنها به مکانی جدید ، دور از زمینهای یخی ده شهر ، منتقل می شوند و خود را در میان دیوارهای یک قلعه ویران شده در یک سرزمین ناآشنا ، بیابان آنوروچ پیدا می کنند. قلعه به خودی خود مکانی است که یک روح دیوانه وار از یک بناد به نام Luremaster دائماً ماجراجویان را با تله ها و هیولاهای زیادی به چالش می کشد. تنها راه بیرون رفتن از این مکان شکستن همه هیولا ها ، دوری از تله ها ، پیدا کردن غارت خوب در صورت امکان و شکست دادن Luremaster است.

    دانلود سیو Icewind Dale : Heart of Winter

    نصب و راه اندازی: سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر