دانلود سیو Icewind Dale

  دانلود سیو Icewind Dale : Icewind Dale یک بازی ویدیویی نقش آفرینی است که توسط Black Isle Studios ساخته شده و در ابتدا توسط Interplay Entertainment برای ویندوز در سال ۲۰۰۰ و توسط MacPlay برای Macintosh در سال ۲۰۰۲ منتشر شده است (هم کلاسیک Mac OS و هم OS X). این بازی در تنظیمات کمپین Dungeons & Dragons Forgotten Realms و منطقه Icewind Dale برگزار می شود و از آیین نامه نسخه ۲ استفاده می کند. داستان مجموعه ای از وقایع متفاوت از رویدادهای RA Salvatore’s The Icewind Dale Trilogy را دنبال می کند: در این بازی ، یک مهمانی ماجراجویانه در حالی که در Icewind Dale ، در پی وقایع عجیب و غریب اتفاق می افتد ، به عنوان یک محافظ کاروانی ثبت می شود و در نهایت نقشه ای کشف می کند که ده شهر Icewind Dale و فراتر از آن را تهدید می کند.

  Icewind Dale با انتقاد از نمره موسیقی و گیم پلی خود ، نظرات مثبتی را دریافت کرد. این موفقیت تجاری بود و با فروش بالای ۴۰۰۰۰۰ دستگاه در سراسر جهان تا اوایل سال ۲۰۰۱٫ یک گسترش ، Icewind Dale: Heart of Winter ، در سال ۲۰۰۱ منتشر شد ، و دنباله ای با نام Icewind Dale II ، در سال ۲۰۰۲٫ بازسازی شده توسط تعمیرات اساسی ، با عنوان Icewind Dale: Enhanced Edition ، در سال ۲۰۱۴ برای چندین سیستم عامل منتشر شد.

  دانلود سیو Icewind Dale

  [PC] Icewind Dale

  تاریخ نخستین انتشار: ۲۹ ژوئن ۲۰۰۰
  برنامه‌نویسبلک آیل استادیوز

  دانلود سیو Icewind Dale

  نصب و راه اندازی : سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت :  ۱۰۰٪

  بازیکنان اصلی: کلاس …………………… جنس پالادین …………….. …… نژاد نر ……………………. تراز انسانی …………… ….. توانایی های خوب قانونی ……………….. شروع قدرت پایان ……………… ۱۸ / ۸۵ ۱۸/۸۵ چابکی …………….. ۱۸ ۱۸ قانون اساسی ………….. ۱۷ ۱۷ اطلاعات ……. ……. خرداد ۹ خردمندی ……………….. ۱۵ ۱۵ کاریزما …………….. .۱۷ ۱۷ سطح …………………… ۱۱ ژانویه کلاس زره پوش ……………… ۶ -۸ Hitpoint ……………….. 13،۱۲۹ مهارت های سلاح ……… شروع کمان های پایان ……….. ……….. + + + + صلیب …………….. – + شمشیرهای بزرگ ………….. + + + + + شمشیرهای گسترده ………….. + + +

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر