دانلود سیو Impire

  دانلود سیو Impire : Impire یک بازی ویدئویی استراتژی در زمان واقعی است که توسط Cyanide Studios ساخته و توسط Paradox Interactive منتشر شده است و در ماه فوریه برای رایانه شخصی منتشر شده است.

  واکنش های مطبوعاتی اولیه به ایمپایر مقایسه ای با Dungeon Keeper از Bullfrog Productions ، یک بازی استراتژی در زمان واقعی منتشر شد که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد و تحسین های انتقادی گسترده ای را دریافت کرد. در کنار Dungeon Keeper ، Impire به طور مشابه فرمان بازی را به یک امپراطوری زیر زمینی با توانایی ساخت ساختمان ، استخدام هیولا ، و مأموریت های جنگی اعطا می کند.
  در دنیای داستانی Impire ، این بازیکن شخصیت Ba ofal-Abaddon را به عهده می گیرد ، شر اولیه ای که از تارتاروس احضار شده و به شکل جسمی یک شیطون شیطانی زندانی شده است ، در ابتدا مجبور به خدمت به جادوگر بی کفایتی اسکار ون Fairweather شد. در طول دوره امپراطوری ، بعل آبادون از کنترل ون فیر واتر فرار می کند و تلاش می کند تا امپراطوری باستانی و نابخردانه خود را در زیر قاره اردانیا بازسازی کند.

  دانلود سیو Impire

  اندکی پس از اعلام پروژه در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۲ ، ایو بوردلئو ، مدیر استودیو سیانید مونترال اظهار داشت که ایمپایر در هنگام ارائه کار خود به کارکنان GameSpot در “پیش آلفا” قرار داشت. در طول تظاهرات بوردلئو ، او مرتباً به “سناریوها” در برنامه مبارزات انتخاباتی تک نفره و تعاونی Impire اشاره می کرد ، و نشان می داد که ساختار بازی غالباً مبتنی بر مأموریت است.

   

  دانلود سیو Impire

    برای نصب: سیو در مسیر زیر کپی شود

  C:\Users\User_name\AppData\Local\FLT\ Steam\202130\remote

   

  وضعیت : بازی ۱۰۰٪ انجام شد

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر