دانلود سیو INSOMNIA: The Ark

  دانلود سیو دانلود سیو INSOMNIA: The Ark : یک بازی علمی-دیزلی است که درباره بقایای آزاردهنده جامعه که تلاش برای زنده ماندن در یک کلان شهر فضایی متروکه است ، است. شخصیت خود را توسعه دهید ، مکانهای دوست داشتنی دستی را کشف کنید ، با NPC ها و جناح های عجیب و غریب و تعامل ، تجهیزات صنایع دستی تعامل کنید و سعی کنید در این دنیای وحشیانه زنده بمانید.

  به هدف ۶ خوش آمدید – یک ایستگاه فضایی عظیم که در جستجوی یک خانه جدید در یک سفر ۴۰۰ ساله ناخوشایند قرار دارد. شخصیت شما از خواب کرایوژنیک بیدار می شود – به یک بیماری روانی نادر آسیب دیده و ناآگاهانه آخرین امید بشریت را در دستان برهنه خود نگه می دارد …

  دانلود سیو INSOMNIA: The Ark

  اکتشافات پاداش دهنده است … و خطرناک است
  گرسنگی ، تشنگی ، خستگی را در حالی که به جستجوی فناوری و منابع ارزشمند در بیش از ۷۰ مکان منحصر به فرد می پردازید ، زنده نگه دارید. توجه کنید – دنیای ظریف اینسومنیا می تواند تلاش های غیر منتظره از شخصیت های خیانتکار ، دشمنان وحشی و خطرات کشنده را پنهان کند.

  سفر شخصی
  با یک سیستم قدرت انعطاف پذیر و انعطاف پذیر همراه با مقدار زیادی از وسایل و تجهیزات قابل فریب ، از کلاس های شخصیت جدا شوید و آسیاب های ناخواسته را خرد کنید. وسایل خود را با خردمندانه انتخاب کنید – هر نوع زره و سلاح در بازی دارای فضایل و کاستی های تاکتیکی خاص خود است.

  دانلود سیو INSOMNIA: The Ark

  نصب و راه اندازی : سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید

  C:\Users\user_name\AppData\Local\Insomnia_v2\ Saved\SaveGames\Slot

  وضعیت : بازی را شروع کنید ، وزن ۳۵۰ НР ، وزن ۱۰k

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر