داستان

  چند سال پس از کشتن ولادیمیر لم، مکس پین (جیمز مک‌کارفی) خود را از اداره پلیس نیویورک بازنشست کرد و به هوبوکن نیوجرسی مهاجرت کرد و در این مدت میزان مصرف الکل و مواد مخدرش را هم افزایش داد. همه چیز از جایی شروع شد که مکس در یک کافه تریا در یک درگیری با پسر آنتونی دی مارکو رئیس یک گروه مافیایی محلی با رائول پاسوس (جولیان دین) برزیلی آشنا شد. رائول از مکس درخواست کرد تا برای انجام یک مأموریت شخصی و حفاظتی با او به آمریکای جنوبی سفر کند، چون با شرایط ایجاد شده ماندن در نیوجرسی برای هر دوی آن‌ها نا امن است؛ ولی مکس از این درخواست سرباز می‌زد ولی کشته شدن فرزند دی مارکو توسط مکس تنها چیزی بود که باعث شد مکس همراه با پاسوس به برزیل برود.

  پس از مهاجرت به برزیل مکس و پاسوس برای حفاظت از خانواده برانکو که ساکن سائوپائولو بودند در قالب محافظ برای این خانواده مافیایی انجام مأموریت می‌کنند. سه برادری که متشکل از رودریگو (بیزینسمن) ویکتور (سیاستمدار) و مارسلو (عیاش و برگزارکننده پارتی) در یکی از پارتی‌ها که در پنت هاوس رودریگو جریان داشت رودریگو و همسرش فابیانا توسط یک گروه گنگستر که معروف به کوماندو سومبرا هستند ربوده می‌شوند. اما مکس هر دوی آن‌ها را نجات می‌دهد. یک بار دیگر فابینا و خواهرش جیوانا که عاشق رائول پاسوس است همراه با مارسلو در یک نایت کلاب توسط همان گروه گنگستری مورد هدف قرار می‌گیرند و این عملیات آدم‌ربایی با به دام افتادن فابیانا همراه می‌شود؛ بنابراین چاره‌ای جز پرداخت غنیمت برای آزادسازی آنان برای خانواده رودریگو باقی نمی‌ماند، از طرفی جیوانا و رائول عاشق هم بودند و جیوانا از پاسوس انتظار داشت تا خواهرش را آزاد کند بنابراین مکس و پاسوس همراه با پول به قرارگاه که یک استادیوم فوتبال می‌باشد می‌روند؛ ولی این معامله توسط گروه یاغی شبه نظامی جناح راستی مشهور به کراچا پره تو مورد کمین قرار می‌گیرد و در لحظه تحویل دادن پول توسط آنان دزده می‌شوند.

  دانلود سیو بازی Max Payne 3

  سیو ۱۰۰% بازی Max Payne 3

  ناشر: Rockstar Games
  توسعه دهنده: Rockstar Games
  نوع: عمل

  شرح:
  مکس پین ۳ برای کامپیوتر یک بازی اکشن توسط Rockstar است. او از مکس پین ۲ پیروی می‌کند. قهرمان از آخرین نگاه ماجراها تا حدودی تغییر کرده‌است. اکنون در حال حاضر تاس با ریش گذاشته شده و میله‌های شکلات در حال حاضر با یک قوطی آبجو کوچک جایگزین شده‌اند. ماکس بار دیگر با پرونده‌های خیانت و جنایت مواجه شده و باید درباره پودر صحبت کند!

   

  دانلود سیو Max Payne 3

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید

  C: \ Users \% username% \ Documents \ Rockstar Games

  وضعیت
  حالت ۱۰۰٪ داستان در مشکل متوسط شما می توانید هریک از ۱۴ فصل را انتخاب کنید.

  جهت دانلود سیو Max Payne 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر