دانلود سیو Mosaic

  دانلود سیو Mosaic :Mosaic یک بازی ماجراجویی ناپایدار و تاریک در مورد جامعه مدرن است. وی گفت: “درمیان خواب ما داستانی ترسناک از منظر کودک ایجاد کردیم. موزائیک بیشتر یک داستان ترسناک برای بزرگسالان است ، “می گوید Jon Kato Lorentzen ، مدیر عامل Krillbite. “این در مورد گرفتار شدن در سیستم ها و قوانینی است که شما هیچ کنترلی بر آنها ندارید. این یک داستان بسیار تاریک در مورد انزوا شهری ، فناوری و یک بیماری مدرن است. “موزاییک در اوایل نوامبر در اپل آرکید راه اندازی شد. نسخه های کنسول برای اوایل سال ۲۰۲۰ تنظیم شده است.

  شما زندگی یکنواخت را در یک شهر سرد زندگی می کنید ، بدون معنی واقعی معنی – تا یک روز مهم ، وقتی اتفاقات عجیبی شروع می شوند و همه چیز تغییر می کند. موزائیک یک بازی ماجراجویی جوی است که ممکن است دیدگاه شما را در مورد زندگی تغییر دهد. موزیک از سازندگان «میان خواب» است.استودیوی Krillbite از وحشتهای کودکی به زندگی وحشتناک تنهایی بزرگسالان می رود. Krillbite Studio و ناشر سوئدی Raw Fury ، توسعه دهنده بازی نروژی ، ۵ دسامبر موزائیک را برای رایانه های شخصی در Steam و GOG راه اندازی کرد.

  دانلود سیو Mosaic

  PC Mosaic SaveGame 100%

  طراحآدریَن تینگستاد هاسبی
  برنامه‌نویسKrillbite
  ناشرRaw Fury
  نوع : ماجراجویی
  شرح :Mosaic یک بازی ماجراجویی مدرن با داستانی است که در حدود ۳ تا ۵ ساعت طول می‌کشد. شما یک زندگی یکنواخت در یک شهر سرد زندگی می‌کنید، بدون هیچ معنای واقعی از معنا تا یک روز حیاتی، وقتی چیزهای عجیب شروع به وقوع می‌کنند و همه چیز تغییر می‌کند. موسی یک بازی ماجراجویانه است که ممکن است چشم‌انداز شما را در زندگی تغییر دهد.

  دانلود سیو Mosaic

  نصب و راه اندازی:

  برای نصب بازی فایل را در پوشه ی زیر کپی کنید

  С://Users/User_name/AppData/LocalLow/Krillbite

  وضعیت
  بازی ۱۰۰ %

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر