جنون سرعت: پرو استریت (به انگلیسی: Need for Speed: ProStreet) یک بازی ویدئویی به سبک مسابقه‌ای و عنوان یازدهمین قسمت در مجموعه بازی‌های جنون سرعت است که توسط الکترونیک آرتس منتشر شده‌است.پرو استریت مجموعه نید فور اسپید را به یک سمت و سوی کاملاً جدید برد. این بار به جای روند آرکید بازی که این مجموعه را تسخیر کرده‌است، پرو استریت به شبیه‌سازی مسابقه نزدیکتر بود. بر خلاف بازی‌های پیشین، تمامی مسابقات پرو استریت در مسیرهای بسته رخ داد، به گونه‌ای که این بازی اولین بازی مجموعه نید فور اسپید است که در آن مسابقات غیرقانونی وجود ندارد، بنابراین هیچ پلیسی در بازی نیست. برای واقعی تر بودن بازی، بخش زیادی از بازی به میزان‌سازی عملکرد مربوط است. برای مثال حتی کوچک‌ترین تنظیم در شکل یک خودرو روی عملکرد آن تأثیر می‌گذارد. Autosculpt هم مانند کربن وجود دارد، اما با جزئیات بسیار بیشتر. به گفته یکی از کارمندان الکترونیک آرتز، هزاران گونه ارتقاء بازارگرمی، بصری و کارایی، از مارک‌های واقعی وجود دارد.

  نسخه نمایشی بازی با دربرداشتن دو مسابقه، یکی مسابقه سرعت و دیگری مسابقه گریپ، در روز ۲۶ اکتبر ۲۰۰۷ روی ایکس‌باکس لایو، روز ۱ نوامبر ۲۰۰۷ در فروشگاه پلی‌استیشن و در روز ۲ نوامبر برای کامپیوترهای شخصی در معرض فروش قرار گرفت.

  دانلود سیو Need for Speed: ProStreet

  PC Need for Speed: ProStreet SaveGame 100%

  شرح :

  نیاز به سرعت: ProStreet در مسیر متفاوتی از یک بازی قرار گرفته‌است. همه مسابقات در ProStreet به تنهایی در مسیرهای بسته صورت می‌گیرد و باعث می‌شود که اولین بازی در سری مسابقات از زمان نیاز به سرعت ۲ انجام شود که باعث حرکت غیر قانونی نمی‌شود. قابلیت تنظیم عملکرد در مقایسه با نسخه‌های قبلی، به خصوص Autosculpt افزایش می‌یابد. بر خلاف کربن، که در آن فقط جعبه‌های مخصوص بدن می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند، این کار اکنون می‌تواند برای همه کیت‌های بدن، از جمله سپرها و کیت‌های بزرگ بدنه به کار رود. علاوه بر این، برخی تنظیمات از طریق autosculpt، آیرودینامیک خودرو را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند.

  دانلود سیو Need for Speed: ProStreet

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  بازی ۱۰۰٪ ماشینهای باحال انجام شد

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر