دانلود سیو Project IGI 2 Covert Strike

  دانلود سیو Project IGI 2 Covert Strike :  اعتصاب پنهانی ، که در منطقه PAL به عنوان پروژه I.G.I. شناخته می شود. ۲ ، یک بازی رایانه ای تیرانداز تاکتیکی است که توسط Innerloop Studios ساخته و توسط Codemasters در سال ۲۰۰۳ منتشر شده است. این بازی یک تیرانداز اول شخص مبتذل است. این دنباله پروژه I.G.I Innerloop است. نسخه اصلی ، منتشر شده توسط Eidos Interactive ، فقط بازی تک نفره را ارائه می دهد ، و هیچ بازی پس انداز نمی کند. پنهان اعتصاب بازی چند نفره و قابلیت صرفه جویی در بازی را محدود کرد. کریس رایان ، یک عملیات سابق ویژه سرویس هوایی که به دلیل فرار موفقیت آمیز موفق Bravo Two Zero شناخته می شود ، به عنوان مشاور بازی مشغول به کار بود.آی. جی. آی ۲: ضربه پنهان یا حمله مخفیانه یک بازی کامپیوتری تیراندازی اول شخص است که در ادامه قسمت اول این بازی پروژه آی‌جی‌آی توسط کدمسترز، یک شرکت ناشر بازی‌های ویدئویی، در سال ۲۰۰۳ برای ویندوز منتشر شد.

  دانلود سیو Project IGI 2 Covert Strike

  تاریخ نخستین انتشار: ۲۱ فوریهٔ ۲۰۰۳
  طراح: کریس رایان
  ناشر: کدمسترز
  برنامه‌نویس: اینرلوپ استودیوز
  تاریخ(های) انتشار: ۳ مارس ۲۰۰۳
  پلتفرم‌ها: مایکروسافت ویندوز، ایکس‌باکس، سیستم‌عامل‌های مکینتاش

  شرح : نقشه بازی شامل یک ژنرال سرکش چینی ، “وو زینگ” به عنوان آنتاگونیست اصلی است. زینگ برای بدست آوردن سلاح های پالس الکترومغناطیسی (EMP) بر روی یک موشک فضایی که وی کنترل خود را بر روی آن انجام داده است ، وقایع مختلفی (مانند سرقت مسلحانه فناوری پیشرفته نمونه اولیه از مافیای روسی) را ترتیب می دهد.

  این بازی پس از شش ماه فروش در چین ممنوع شد (با گذر از بازرسی سانسور با یک کپی ناقص از بازی که فاقد شش سطح نهایی محتوای چینی بود) ، زیرا تصور می شد به تصویر ارتش چین آسیب می رساند

  دانلود سیو Project IGI 2 Covert Strike

  نصب و راه اندازی : سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت :  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر