دانلود سیو Spider-Man: The Movie

  دانلود سیو Spider-Man: The Movie : یک بازی اکشن و ماجراجویی ۲۰۱۸ است که توسط Insomniac Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. بر اساس ابرقهرمان Marvel Comics Spider-Man ، از افسانه های طنز طولانی و اقتباس در رسانه های دیگر الهام گرفته شده است. در داستان اصلی ، پروردگار جنایی فوق بشری ، Mister Negative ، نقشه ای را برای به دست گرفتن کنترل عالم اموات جنایی شهر نیویورک ترتیب می دهد. هنگامی که Mister Negative تهدید می کند ویروس کشنده ای را آزاد خواهد کرد ، Spider-Man باید هنگام برخورد با مشکلات شخصی شخصیت غیرنظامی خود یعنی پیتر پارکر ، وی را مقابله و از شهر محافظت کند.

  گیم پلی از دیدگاه شخص سوم با تمرکز اصلی بر توانایی های پیچشی و جنگی Spider-Man ارائه می شود. مرد عنکبوتی می تواند آزادانه در شهر نیویورک حرکت کند ، در تعامل با شخصیت ها ، انجام مأموریت ها ، و باز کردن وسایل و لباس های جدید با پیشرفت در داستان اصلی یا انجام کارها. در خارج از داستان ، بازیکن قادر به انجام ماموریت های جانبی برای باز کردن محتوای اضافی و موارد جمع آوری شده است. مبارزات متمرکز بر ایجاد حملات در زنجیره ای و استفاده از محیط و شبکه ها برای ناتوانی در تعداد زیادی از دشمنان در عین جلوگیری از آسیب است.

  دانلود سیو Spider-Man: The Movie

  Development of Spider-Man ، اولین بازی دارای مجوز توسط Insomniac در تاریخ ۲۲ ساله خود ، در سال ۲۰۱۴ آغاز شد و تقریباً چهار سال به طول انجامید. Insomniac انتخاب استفاده از هر شخصیت از کاتالوگ مارول برای کار در اختیار شما قرار گرفت. Spider-Man هم به دلیل جذابیتش در برابر کارمندان و هم شباهت های موجود در گیم پلی تراورس با بازی قبلی خود Sunset Overdrive (2014) انتخاب شد. طراحی بازی از تاریخچه Spider-Man در تمام رسانه ها الهام گرفته است اما Marvel Comics و Insomniac می خواستند یک داستان اصلی را که با یک ملک موجود مرتبط نبود ، بازگو کنند و یک جهان منحصر به فرد (معروف به Earth-1048) ایجاد کنند که از آن زمان ظاهر شد. در رمان ، کالا و کمیک.

  دانلود سیو Spider-Man: The Movie

  Spider-Man در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد. این بازی ستایش را به خاطر روایت ، شخصیت پردازی ، مبارزات و مکانیک های پرتردد وب خود انجام داد ، هرچند که برخی از طراحی جهانی آن به دلیل نداشتن نوآوری انتقاد کردند. تعدادی از داوران آن را یکی از بهترین بازی های ابرقهرمانی که تا کنون ساخته شده اند ، خوانده اند و برخی آن را با سریال Batman: Arkham مقایسه کرده اند. این جشنواره چندین جایزه تحسین از انواع انتشارات بازی ، منتقدین و مراسم اهدای جوایز بازی کسب کرد. Spider-Man به یکی از پرفروش ترین بازی های سال ، یکی از پرفروش ترین بازی های پلی استیشن ۴ در تمام دوران و سریعترین بازی ابرقهرمانی در ایالات متحده تبدیل شد. محتوای سه قسمتی قابل بارگیری ، Spider-Man: شهری که هرگز نمی خوابد ، ماهانه از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شد. نسخه بازی Game of the Year در اوت ۲۰۱۹ منتشر شد. این بازی توسط Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر می شود. که قرار است اواخر سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن ۵ منتشر شود.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر