دانلود سیو Star Wars Jedi: Fallen Order

  دانلود سیو Star Wars Jedi: Fallen Order : Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی اکشن و ماجراجویی است که توسط Respawn Entertainment ساخته شده و توسط Electronic Arts منتشر شده است. این برای ویندوز ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شد. نسخه Stadia قرار است در سال ۲۰۲۰ باشد. این بازی در جهان Star Wars ، پنج سال پس از سقوط جمهوری Galactic و ظهور Galactic تنظیم شده است. امپراتوری (همانطور که در جنگ ستارگان به تصویر کشیده شده است: قسمت سوم – انتقام از Sith) ، و به دنبال Cal Kestis ، Jedi Padawan ، به عنوان او توسط امپراتوری از طریق کهکشان شکار می شود ، تلاش می کند تا آموزش Jedi خود را کامل کند و دستور Jedi را احیا کند.

  این بازی در E3 2018 اعلام شد ، با جزئیات بیشتر در جریان Star Wars Celebration در آوریل ۲۰۱۹٫ این بازی به طور کلی نقدهای مطلوبی از منتقدین دریافت کرد و تا پایان ژانویه ۲۰۲۰ بیش از هشت میلیون نسخه فروخت.

  دانلود سیو Star Wars Jedi: Fallen Order

  Fallen Order از بتمن به شدت الهام گرفته شد: Arkham As پنالتی با توجه به سیستم جنگی و سبک “Metroidvania” اکتشاف و پیشرفت. [۱]

  پخش کننده شخصیت بازیکن Cal Kestis را از دید شخص سوم کنترل می کند. دعوا با یک چراغ سفارشی و نیرو مبارزه می شود. دشمنان از انواع مختلف سربازان امپریال گرفته تا حیوانات و موجودات دیگر متفاوت است. در چند نوبت ، Inquisitor ها دعوا می شوند ، که Cal را با چراغ های برق و توانایی های Force می جنگند. فهرست گزینه ها داستان و همچنین کاراکترهایی را که بازیکن با آنها ملاقات می کند ، همراه با راهنمای چگونگی شکست دشمنان را مستند می کند.

  این بازیکن در نقاطی از داستان توانایی هایی را کسب می کند و هر توانایی دسترسی به مناطق قبلاً غیرقابل دسترسی را امکان پذیر می کند. با باز کردن این توانایی ها ، بازیکن می تواند آنها را از طریق درخت مهارت ارتقا دهد.

  دانلود سیو Star Wars Jedi: Fallen Order

  بازی فقط در پاسگاه ها ذخیره می شود ، که به عنوان “محافل مدیتیشن” ظاهر می شوند. در این حلقه های مراقبه ، بازیکن می تواند “استراحت کند” ، که باعث سلامتی ، انرژی و اجزای شفابخش خود می شود ، اما باعث می شود همه دشمنان احتراز کنند.

  در یک به روزرسانی ماه مه ۲۰۲۰ ، بازیکن می تواند به محوطه مدیتیشن در دایره دسترسی داشته باشد. اینها شامل چالشهای جنگی است ، در جایی که بازیکن باید در مقابل دشمنان مختلف در امواج قرار بگیرد ، در مکانهایی مستقر در مکانهای مشخص مستقر شود ، جایی که بازیکن می تواند ستاره هایی را که برای باز کردن پوسته های بیشتر برای همراه Droid-BD-1 خود باز می کنند ، باز کند. شامل یک شبکه نبرد است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا در برابر موج دشمن سفارشی خود قرار بگیرند ، در حالی که می توانند خود را شکست ناپذیری ، نیروی نامحدود و سایر تقلبها بدانند.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر