دانلود سیو The Elder Scrolls 5: Skyrim

  دانلود سیو The Elder Scrolls 5: Skyrim : آیا می خواهید اطلاعات بیشتری درباره Save Game World پیدا کنید؟ سپس آن لحظه خوش شانس شما است زیرا در وب سایت ما فایلهای مختلف Save Game به شما در توسعه بازی کمک می کند. هر پرونده ذخیره بازی خاص ، راه حل های جدید زیادی را برای شما ارائه می دهد. به همین دلیل دیگر نباید صبر کنید و یک بار دیگر صبر کنید و PC The Elder Scrolls 5: Skyrim SaveGame 38lvl را همین حالا بارگیری کنید! شما قادر خواهید بود بازی خود را بدون هیچ محدودیتی به روشی که همیشه می خواستید ارتقا دهید. هیچ چیزی وجود ندارد که بتوانید از دست بدهید – هیچ خطری تضمین نمی شود. به همین دلیل ما شما را در بارگیری بازی ذخیره و بدون هیچگونه پرداختی تشویق می کنیم – فقط بر روی دکمه کلیک کرده و همه چیز را به صورت رایگان دریافت کنید! نکته ای که لازم به ذکر است – اگر می خواهید PC The Elder Scrolls 5: Skyrim SaveGame 38lvl را به هر طریقی به روزرسانی یا اصلاح کنید ، بسیار عالی خواهد بود که به اجازه نویسنده احتیاج داشته باشید. با Save File تجربه خواهید کرد که بازی قبلاً بهتر نبوده است! ویژگی های جدید را کاوش کنید و بر همه مرزها غلبه کنید – بهترین زمان برای رسیدن به مهمترین اهداف خود است!

  دانلود سیو The Elder Scrolls 5: Skyrim

  he Elder Scrolls V: Skyrim یک بازی ویدیویی با نقش آفرینی است که توسط Bethesda Game Studios ساخته شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این پنجمین قسط اصلی در سریال های Elder Scrolls است ، به دنبال The Elder Scrolls IV: Oblivion و در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در سراسر جهان منتشر شد.

  داستان اصلی این بازی حول شخصیت شخصیت این بازی یعنی Dragonborn در تلاش خود برای شکست دادن Alduin the World-Eater ، اژدها است که برای نابودی جهان پیشگویی شده است. این بازی ۲۰۰ سال پس از وقایع Oblivion تنظیم شده و در Skyrim ، شمالی ترین استان تامریل برگزار می شود. در طول بازی ، بازیکن quests را کامل می کند و شخصیت را با بهبود مهارت ها پرورش می دهد. بازی با استفاده از این امکان به بازیکن اجازه می دهد که در هر زمان و هر زمان در هر مکان از جهان بازی سفر کند و سنت داستانی اصلی را به طور نامحدود نادیده گرفته یا به تعویق بیاندازد ، سنت دنیای پیشینیان خود را ادامه می دهد.

  دانلود سیو The Elder Scrolls 5: Skyrim

  Skyrim با استفاده از Creation Engine ساخته شد و بطور اختصاصی برای بازی بازسازی شد. این تیم برای دنیای آزاد منحصر به فرد و متنوع تری نسبت به استان امپریال Cyrodiil Oblivion ، تصمیم گرفتند که مدیر بازی و تهیه کننده اجرایی تاد هوارد از نظر مقایسه جالب توجه نیست. این بازی برای تحسین منتقدان منتشر شد ، که داوران به ویژه به پیشرفت و تنظیم شخصیت ها اشاره کردند و یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی در تمام دوران به حساب می آید. با این وجود انتقاداتی را دریافت کرده است ، که عمدتاً به دلیل نبردهای ناجوانمردانه و بسیاری از مسائل فنی موجود در زمان پرتاب است. این بازی در هفته‌ی اول انتشار آن ، بیش از هفت میلیون نسخه به خرده فروشان ارسال کرد و تا نوامبر ۲۰۱۶ بیش از ۳۰ میلیون نسخه در تمامی سیستم عاملها داشت و آن را به یکی از پرفروش ترین بازی های ویدیویی تاریخ تبدیل کرد.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر