دانلود سیو The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

  دانلود سیو The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition  : The Elder Scrolls V: Skyrim یک بازی ویدئویی اکشن نقش آفرینی است که توسط Bethesda Game Studios ساخته شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این پنجمین قسمت اصلی از سری The Elder Scrolls است ، به دنبال The Elder Scrolls IV: Oblivion ، و در سراسر جهان برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شد.

  داستان اصلی بازی حول شخصیت بازیکن ، Dragonborn ، در تلاش برای شکست دادن Alduin the World-Eater ، اژدهایی است که برای نابودی جهان پیشگویی شده است. این بازی ۲۰۰ سال پس از وقایع Oblivion تنظیم شده و در Skyrim ، شمالی ترین استان تامریل اتفاق می افتد. در طول بازی ، بازیکن quests را کامل می کند و با پیشرفت مهارت شخصیت را توسعه می دهد. این بازی با اجازه دادن به بازیکن در هر زمان و در هر زمان و در هر زمان از دنیای بازی ، به سنت دنیای آزاد پیشینیان خود ادامه می دهد و خط اصلی داستان را به طور نامحدود نادیده می گیرد یا به تعویق می اندازد.

  دانلود سیو The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

  Skyrim با استفاده از Creation Engine ، که به طور خاص برای بازی بازسازی شده است ، توسعه داده شد. این تیم دنیای باز منحصر به فرد و متنوع تری نسبت به Oblivion’s Imperial Province of Cyrodiil را انتخاب کرد ، کارگردان بازی و تهیه کننده اجرایی بازی ، تاد هوارد ، در مقایسه با آن کمتر جالب توجه است. این بازی با استقبال منتقدان روبرو شد ، منتقدان به ویژه به پیشرفت و تنظیمات شخصیت اشاره کردند و به عنوان یکی از برترین بازی های ویدیویی در تمام دوران ها شناخته می شوند. با این وجود ، انتقاداتی را دریافت کرد ، بیشتر به دلیل جنگهای ناگهانی و مسائل فنی متعددی که در هنگام پرتاب وجود دارد. این بازی در هفته اول انتشار بیش از هفت میلیون نسخه و در نوامبر ۲۰۱۶ بیش از ۳۰ میلیون نسخه در همه پلتفرم ها به خرده فروشان ارسال کرده است که آن را به یکی از بهترین بازی های ویدیویی تاریخ تبدیل کرده است.

  دانلود سیو The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

  سه افزونه محتوای قابل بارگیری (DLC) – Dawnguard ، Hearthfire و Dragonborn – که در The Elder Scrolls V: Skyrim – Legendary Edition دوباره بسته بندی شد و در ژوئن ۲۰۱۳ منتشر شد ، منتشر شد. The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition بازسازی شده است نسخه بازی برای اکتبر ۲۰۱۶ برای ویندوز ، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شده است. این شامل هر سه توسعه DLC و یک ارتقا graph گرافیکی ، همراه با ویژگی های اضافی مانند قابلیت اصلاح در کنسول ها است. نسخه ها در نوامبر ۲۰۱۷ برای نینتندو سوییچ و PlayStation VR منتشر شدند و نسخه مستقل واقعیت مجازی (VR) برای ویندوز در آوریل ۲۰۱۸ منتشر شد. این نسخه ها براساس نسخه بازسازی شده بودند ، اما نسخه گرافیکی نسخه سوئیچ نسبتا بود به قابلیت های سخت افزاری آن ، و ویژگی های تعدیل را شامل نمی شود.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر