دانلود سیو Watch Dogs 2

    دانلود سیو Watch Dogs 2 : Watch Dogs 2 (با سبک WATCH_DOGS 2) یک بازی اکشن و ماجراجویی در سال ۲۰۱۶ است که توسط Ubisoft Montreal ساخته شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این دنباله Watch Watch Dogs 2014 است و برای پلی استیشن ۴ ، Xbox One و Microsoft Windows منتشر شد. بازی در یک نسخه تخیلی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، بازی از منظر شخص سوم انجام می شود و دنیای باز آن به صورت پیاده یا با وسیله نقلیه هدایت می شود. بازیکنان مارکوس هالووی ، هکری را که با گروه هک کننده DedSec همکاری می کند کنترل می کنند تا سیستم نظارت پیشرفته شهر معروف به ctOS را کنترل کنند. روش های مختلفی برای انجام مأموریت ها وجود دارد ، و هر تکلیف موفق تعداد پیروان DedSec را افزایش می دهد. چند نفره تعاونی اجازه می دهد تا یک مبارزه رو در رو با یکدیگر داشته باشید و با سایر بازیکنان ارتباط برقرار کنید تا بازیکنی را که باعث ایجاد ویرانی می شود خنثی کند.

    دانلود سیو Watch Dogs 2

    یوبی سافت مونترال بازخورد بازیکن را از اولین بازی برای ارزیابی آنچه می تواند در Watch Dogs 2 بهبود یابد انجام داد و این تنظیمات با انجام سفرهای مکرر به کالیفرنیا مورد بررسی قرار گرفت. بازتاب Ubisoft مسئول تعمیرات اساسی مکانیک رانندگی بود. با هکرهای واقعی برای تأیید صحت اسکریپت ها و مکانیک بازی ها جهت تأیید صحت و مراجعه به هکتیویسم در زندگی واقعی ، مانند اعتراض Project Chanology ، داستانی ساخته شد. موسیقی متن فیلم اصلی توسط هادسون Mohawke ساخته شده است. این بازی با استقبال مثبت کلی منتقدان منتشر شد که از بازی برای بهبود کیفیت نسخه اصلی سگ در مناطقی مانند هک کردن ، تنظیمات ، شخصیت ها و رانندگی ستایش می کردند. با این حال ، ناسازگاری شخصیت ، سلاح گرم و مباحث فنی مکرر – بعداً وصله – به عنوان عیوب ذکر شده است. Watch Dogs 2 تا مارس ۲۰۲۰ بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروخته است. یک دنباله ، Watch Dogs: Leion ، در حال توسعه است و برنامه ریزی شده است تا در اکتبر سال ۲۰۲۰ منتشر شود.

    دانلود سیو Watch Dogs 2

    مانند سلف خود ، Watch Dogs 2 یک بازی اکشن-ماجراجویی با عناصر خفا است [۲] و از منظر شخص سوم به عنوان مارکوس هالووی ، یک هکر جوان بازی می شود. این بازی دارای یک دنیای آزاد است که در نسخه تخیلی از منطقه خلیج سان فرانسیسکو ، [۳] [۴] مساحتی بیش از دو برابر بیشتر از تنظیم شیکاگو از Watch Dogs (سگ های تماشایی) است. [۵] این کشور از چهار منطقه مختلف تشکیل شده است: سان فرانسیسکو ، اوکلند ، مارین و سیلیکون ولی. [۶] بازیکنان می توانند دنیای بازی را به صورت پیاده یا توسط وسایل نقلیه مختلفی که در بازی ارائه می شود ، مانند اتومبیل ، کامیون ، اتوبوس ، کابل ، موتور سیکلت ، چهارچرخه و قایق حرکت کنند. [۷] مکانیک راهنمایی و رانندگی تعمیرات اساسی پیدا کرده و برای دسترسی بیشتر طراحی شده است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر