این دهه ۱۹۷۰ است: دوران فانک، شلوار جین کشمیز و شبهای سوخته دیسکو. تیم کرکت دزدان متخصص، Grand Larceny را به صورت هنری با استفاده از استعدادهای فراوان خود برای شکستن ثروتمندترین خانه ها و سرقت بهترین جواهرات – همه به منظور تامین مالی زندگی شگرف خود می پردازد. این زمانی است که یک موزه سودمند در ونیز با استفاده از یک جواهر معروف به نام “ببر سبز” به خیانت پایان می دهد و تیم از هم جدا می شود.

  دانلو ترینر Crookz: The Big Heist

  پنج سال بعد، اعضای باقیمانده باقی مانده با طرح انتقامجویانه علیه رفیق سابق توهینآمیز خود، مجددا با هم متحد میشوند، اما طبیعتا برنامه آنها نیز غنیتر از غریزهترین رویاهایشان است … Crookz: The Big Heist یک بازی استراتژیک تاکتیکی است که در سالهای ۱۹۷۰s جو جادویی و جادویی. با تزکیه وحشت زدن شگفت انگیز و سرقت، هنر تخریب را نشان دهید استفاده از جاسوسی و تفکر سریع برای جلوگیری از تشخیص. پیاده سازی یک استراتژی موفق با مونتاژ و جمع کردن تیم خود را قبل از کار و برنامه ریزی بهترین راه در. سفارشی کردن باند خود را از دزد را انتخاب کنید از انواع شخصیت قابل پخش است. کریستال قدرتمند یک مرد چاق کننده خوب را می سازد، در حالی که قفل گیر مسئول مسائل تکمیلی است. کیت از تیم خود را با تمام روش های دقیق ابزار: مانند jammers دوربین، کلروفرم و یا مواد منفجره!

  دانلو ترینر Crookz: The Big Heist

  ترینر Crookz: The Big Heist همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Crookz: The Big Heist، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: اضافه کردن پول، حرکت فوری به نشانگر. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 (Steam) از بازی Crookz: Big Heist است.

  جهت دانلود ترینر  Crookz: The Big Heist از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر