Ghost Recon Wildlands تام کلنسی یک بازی ویدیویی تهاجمی است که توسط Ubisoft Paris ساخته شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این بازی در ۷ مارس سال ۲۰۱۷ برای ویندوز مایکروسافت، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس اول به عنوان قسط دهم در فستیوال Ghost Recon تام کلنسی منتشر شد و اولین بازی Ghost Recon است که دارای محیط دنیای باز است. این بازی از مفهوم آینده شناخته شده در Ghost Recon Advanced Warfighter در Tom Clancy معرفی شده و به جای آن تنظیماتی شبیه به Ghost Recon اصلی تام کلنسی است. Ubisoft آن را به عنوان یکی از بزرگترین بازی های باز جهان که آنها منتشر کرده است، با جهان بازی شامل محیط های متنوعی نظیر کوه ها، جنگل ها، بیابان ها و آپارتمان های نمکی توصیف کرد. این بازی از تنظیمات مربوط به آینده در Warfighter Advanced و Soldier Future استفاده نمیکند اما در عوض یک محیط مدرن را، همانند Tom Clancy اصلی Ghost Recon، به تصویب میرساند. در نتیجه، تجهیزات برجسته در بازی بر اساس سلاح و ابزار است که معمولا توسط نیروهای نظامی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، این بازی دارای برخی از تجهیزات اصلی مانند هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند برای ترساندن دشمنان و اهداف نشان داده شود.

  دانلود ترینر Ghost Recon: Wildlands

  یک تیم با حداکثر ۳ دوست در Ghost Recon® Wildlands تام کلنسی ایجاد کنید و از تجربیات تیرانداز نظامی نهایی که در یک دنیای باز، عظیم، خطرناک و واکنش پذیرفته شده است لذت ببرید. بپرسید کورتل. در آینده ای نزدیک، بولیوی به دست سانتا بلانکا، یک کارتل مبارزه با بی رحمانه که بی عدالتی و خشونت را گسترش می دهد، افتاده است. هدف آنها: ایجاد بزرگترین دولت Narco در تاریخ است. تبدیل شدن به یک غرور شبح، سلاح و دنده خود را ایجاد و به طور کامل سفارشی کنید. لذت بردن از آزادی کامل playstyle. تیم خود را رهبری کنید و کارتل را به تنهایی یا با سه تا از دوستان خود بیرون بکشید. BOLIVIA EXPLORE: سفر به وسیله ی بزرگ جهانی بازی اکشن ماجراجویی Ubisoft. مناظر متنوع خیره کننده وحشی را در داخل و خارج از جاده، در هوا، در زمین و در دریا با بیش از ۶۰ وسیله نقلیه مختلف کشف کنید. با استفاده از Cartel Santa Blanca تجربه ای با تجربه تر از Tobii Eye Tracking می شود. امکانات مانند Extended View، Going in Gaze و Communications Wheel اجازه می دهد از حرکات چشم طبیعی خود برای ارتباط برقرار کردن و بخشی از بازی استفاده کنید – بدون وقفه یا تغییر کنترل های سنتی خود. در حال حاضر مسلح با ویژگی های گسترده ای از ردیابی چشم، ارتباطات تیم بیشتر درهم و برهم، آتش بس شدید تر و کاوش محیط جدید خود را می شود بیشتر از یک ماجراجویی غوطه وری.

  دانلود ترینر Ghost Recon: Wildlands

  ترینر Ghost Recon: Wildlands همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Ghost Recon: Wildlands، شما می توانید از این برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reloads، نارنجی Infinite، Super Speed، Slow Motion، Mode Stealth. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (20170721) از بازی Ghost Recon: Wildlands است.

  جهت دانلود ترینر  Ghost Recon: Wildlands از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر