دانلود ترینر Star Wars Jedi: Fallen Order

  دانلود ترینر Star Wars Jedi: Fallen Order : Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی تک نفره است که توسط Respawn Entertainment ساخته شده و توسط Electronic Arts منتشر شده است. تنظیم در جهان Star Wars اندکی پس از Episode III – Revenge of Sith ، آن را در E3 2018 با افشاگری دقیق تر در طول Star Wars Celebration در آوریل ۲۰۱۹ اعلام شد. این بازی برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹٫ این بازی بررسی های مثبتی از منتقدان دریافت کرد. بازیکنان کنترل کال Kestis را کنترل می کنند ، زیرا او سعی می کند زنده بماند در حالی که توسط امپراطوری تعقیب می شود ، از جمله Inquestitor The Second Sister. در طول سفر ، کال جوان در طول سفر خود به دنیاهای جدید و نمادین از جنگ ستارگان همچون Kashyyk ، با کمک Saw Gerre افراط گرای شورشی و مربی خود Cere Junda دیدار خواهد کرد. گیم پلی بازی یک بازی اکشن ماجراجویانه است که برای بازیکنان طراحی شده است تا “به موقعیتی بپردازند” و از طریق “داشتن چراغ برق و نیرو” با آن مقابله کنند ، نه از عناصر مخفی کاری برای جلوگیری از جنگ استفاده کنند. گزینه ای برای انجام یک مسیر Dark Side از طریق بازی وجود ندارد. در جنگ ، استفاده از نیرو شامل سه توانایی مختلف ، Force “Push” ، Force “Pull” و Force “Slow” است.

  دانلود ترینر Star Wars Jedi: Fallen Order

  یک ماجراجویی به دور از کهکشان در Star Wars Jedi: Fallen Order a ، یک عنوان جدید برای شخص ثالث اکشن و ماجراجویی از Respawn Entertainment انتظار می رود. این بازی تک نفره به روایت محور شما را در نقش یک جدی پاداوان قرار می دهد که به دنبال وقایع قسمت ۳: Revenge of Sith ، به سختی از پاکسازی سفارش ۶۶ فرار کرد. در تلاش برای بازسازی دستور Jedi ، شما باید قطعات گذشته گذشته خود را خرد کنید تا آموزش خود را کامل کنید ، تواناییهای جدید نیرویی نیرومند را توسعه دهید و به هنر چراغ نمادین تسلط پیدا کنید – همه در حالی که یک قدم جلوتر از امپراتوری و کشنده آن هستید. سوء استفاده کنندگان در حالی که تسلط بر توانایی های شما دارند ، بازیکنان درگیر چراغ های سینمایی با نیروی سینمایی و Force Fight می شوند که برای ارائه نوع جنگ های شدید چراغهای جنگ ستارگان همانطور که در فیلم مشاهده می شود ، ارائه می دهند. بازیکنان باید از استراتژیک به دشمنان نزدیک شوند ، نقاط قوت و ضعف را به دست آورند ، در حالی که با هوشمندانه از آموزش Jedi خود استفاده می کنند تا بر حریفان خود غلبه کرده و اسرار موجود در مسیر شما را حل کنند.

  دانلود ترینر Star Wars Jedi: Fallen Order

  Star Wars Jedi: مربی سفارش سقوط (+۷) گزینه ها:
  مربی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب: Infinite Health ، Max Block Stamina ، Infinite Force ، Set Speed ​​Speed ​​، Super Jump ، نقاط مهارت بی نهایت ، One Hit Kill استفاده کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (بروزرسانی ۲۰۱۹۱۱۱۸) از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر