“ماجراهای باور نکردنی ون هلسینگ” یک بازی ویدیویی بازیگری است که توسط استودیوی توسعه مستقل مجارستان، NeocoreGames توسعه یافته است. بر اساس داستان راکولا توسط برام استوکر، این بازی بر روی محاکمات ون Helsing، پسر از ابراهیم ون Helsing شکارچی افسانه ای خون آشام از کتاب کتاب تمرکز دارد. این بازی در یک اروپای شرقی اروپایی قرن نوزدهم قرار دارد و حاوی “طنز و قاچاق عمدی” است.

  دانلود ترینر The Incredible Adventures of Van Helsing

  این بازی بر اساس داستان برام استوکر از شمارنده دراکولا است، شبیه به اینکه چگونه پادشاه آرتور قبلا نقش بازی کرده بود بر اساس داستان شاه ارورت بود. این بازی به شدت در همان جهان داستانی به عنوان داستان دراکولای برام استوکر تنظیم نشده است، بلکه به همان شکل در اروپای قرن نوزدهم پیچیده شده با «هیولاها، جادوی و تکنولوژی عجیب و غریب» است. این بازی در Borgova، پایتخت گوتیک نیر پادشاهی تخیلی Borgovia برگزار می شود. این شهر وسیع است، که توسط علم انقراض تقویت شده است، بلکه پر از موجودات بد است که این علم ایجاد کرده است. شخصیت اصلی بازی، پسر ابراهیم ون Helsing، شکارچی خون آشام از رمان است، و این شغل او است که به دنبال راه پدرش و نابود کردن هیولا از شهر است. از ویکیپدیا، دانشنامه آزاد.

  دانلود ترینر The Incredible Adventures of Van Helsing

  ترینر The Incredible Adventures of Van Helsing همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز ماجراهای باور نکردنی ون Helsing، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، One Hit Kill، Infinite Mana، No Cooldown، خشم فوری، +۵٫۰۰۰ اعتبار، +۱۰٫۰۰۰ طلا، +۵۰ Attribute امتیازات، امتیاز +۱۰ امتیاز، امتیاز +۵،۰۰۰ امتیاز. فقط برای Katarina: +50 امتیاز مشخصه، +۱۰ امتیاز مهارت، +۵٫۰۰۰ تجربه امتیاز، سریع تر سطح بالا، +۵٫۰۰۰ افتخار. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.4.2c و بالاتر از بازی ماجراهای باور نکردنی ون Helsing است.

  جهت دانلود ترینر  The Incredible Adventures of Van Helsing از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر