Watch Dogs 2 یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی باز است که توسط Ubisoft منتشر شده و منتشر شده است. دنباله ای از Dogs Watch Dogs در سال ۲۰۱۴، آن را در سراسر جهان برای PlayStation 4، Xbox One و مایکروسافت ویندوز در ماه نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. در نسخه ی خالی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو، بازی از دیدگاه شخص ثالث و جهان آن به صورت پیاده روی یا وسیله نقلیه حرکت می کند. بازیکنان کنترل مارکوس هاولوی، یک هکر است که با گروه هک DedSec کار می کند تا سیستم نظارت پیشرفته شهر را از بین ببرد. چند راه برای تکمیل ماموریت وجود دارد، و هر تخصیص موفقیت آمیز، تعداد پیروان DedSec را افزایش می دهد. چند نفره تعاونی اجازه می دهد تا مبارزه رقابتی یک به یک و ارتباط با دیگر بازیکنان برای خنثی کردن یک بازیکن که به طور فعال باعث ویرانگر است.

    دانلود ترینر Watch Dogs 2

    یوبی سافت مونترال، توسعه دهنده بازی، بازخورد بازیکنان از بازی اول را بررسی کرد تا بتواند در Watch Dogs 2 بهبود یابد و این امر با انجام سفرهای مکرر به کالیفرنیا مورد بررسی قرار گرفت. Reflections Ubisoft مسئول تعمیرات مکانیک رانندگی بود. هکرها واقعی با اعتبار اسکریپت ها و مکانیک بازی برای صحت و مشروعیت مشورت کردند و اشاره به حاکمیت گرایی واقعی حاکم بود، همانند اعتراض پروژه Chanology. موسیقی متن اصلی برای Watch Dogs 2 توسط Hudson Mohawke ساخته شده است. این بازی به طور کلی پذیرفته شد و برای بهبود سگهای دیده بان اصلی در زمینه هایی مانند هک کردن، تنظیم، کاراکتر و رانندگی ستایش شد. با این حال، ناسازگاری های شخصیت، اسلحه گرم و مسائل فنی مکرر (بعدها پچ شده بود) به عنوان ناقضات ذکر شد.

    ترینر Watch Dogs 2 همراه با گزینه های تقلب

    مربی بازی Watch Dogs 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Energy، Infinite Ammo، No Reloads، Money Set، Followers Set، Points Set Points، Alter Time of Day، Stealth، Freeze Timers فروشگاه محل سکونت، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.17 از بازی Watch Dogs 2 است.

    جهت دانلود ترینر  Watch Dogs 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر