دانلود سیو Batman Arkham City : بتمن: شهر آرکهام (به انگلیسی: Batman: Arkham City) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. این بازی که براساس داستان‌های بتمن ابرقهرمان کتاب‌های مصور دی‌سی کامیکس ساخته شده به عنوان دومین قسمت در مجموعه بازی‌های بتمن: آرکهام محسوب می‌شود و همچنین دنباله‌ایست بر بازی موفق بتمن: تیمارستان آرکهام که در سال ۲۰۰۹ عرضه شده بود.

  فضا و داستان شهر آرکهام توسط نویسنده کهنه‌کار کتاب‌های مصور پال دینی طراحی شده است؛ تیمارستان آرکهام را نیز او طراحی کرده بود. داستان اصلی بازی پیرامون زندانی شدن بتمن در گاتهام سیتی می‌گذرد؛ زندان جدیدی که پنج برابر بزرگتر از تیمارستان آرکهام است.بتمن: شهر آرکهام یک عنوان در سبک اکشن-ماجراجویی و جهان باز است. همین موضوع باعث می‌شود که روند بازی از آزادی عمل بیشتری برخوردار باشد. در کنار مأموریت‌های اصلی بازی که نقش مهمی در پیشبرد داستان دارند، مراحل فرعی زیادی در گاتهام سیتی قرار دارند که از هیجان بسیار خوبی برای یک مأموریت جانبی برخوردار هستند که با پیشرفت در بازی آزاد می‌شوند و به پایان رساندن آن‌ها امتیازات زیادی به شخصیت اصلی بازی می‌دهد. در این نسخه کارآگاه-بازی‌های بتمن بیشتر شده و این قسمت به یکی از بخش‌های جالب بازی تبدیل شده‌است.

  دانلود سیو Batman Arkham City

  PC Batman Arkham City Save

  ناشر: وارنر تعاملی
  توسعه دهنده: Rocksteady
  نوع: اکشن / ماجراجویی

  شرح:
  Batman Arkham City یک بازی با اکشن / ماجراجویی PC است که Dark Knight در حال بازی علیه بدترین دشمن خود: Joker است. این مطمئناً تعداد بسیاری از موجودات و شرورانی را که از کم کردن سرعت خوشحال می شوند ، به حساب نمی آورد.

  دانلود سیو Batman Arkham City

  نصب و راه اندازی:
  پرونده Batman Arkham City کپی شده در C: نام کاربری٪٪ اسناد WB Games
  پوشه Xlive در C: نام کاربری کاربران ٪٪ AppData محلی Microsoft *

  وضعیت
  شکاف ۰: ۸۵٪ شکاف ۱: ۱۰۰٪ (فقط در حالت داستان)

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر